İZMİR`İN ÜNİVERSİTELERİ YELKEN ŞENLİĞİNDE BULUŞUYOR

Ege Açıkdeniz Yat Kulübü’nün “İzmir’in Üniversiteleri ve İzmir’in Kulübü, İzmir Körfezi’nde Buluşuyor” projesi kapsamında İzmir’deki üniversitelerin öğrencilerine verdiği 5 haftalık yelken eğitimi başarıyla tamamlandı.

MSC CRUISES TEKRAR TÜRKİYE`DE

Avrupa`nın en büyük gemi firması MSC Cruises yeniden Türkiye`ye geleceğinin müjdesini verdi. MSC Cruises 2019 yılı yaz dönemi için Ege-Adriyatik programlarında, Türkiye limanlarından İzmir ve Antalya`yı da programına dahil etti.

ÇOCUKLAR DENİZDE YAŞAMAYI ÇİZECEK

İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın bu yıl 14. kez düzenlediği resim ve kompozisyon yarışmasında geri sayım başladı. İlkokul öğrencilerinin resim, ortaokul öğrencilerinin kompozisyon kategorisinde katıldığı yarışmada son başvuru tarihi 3 Nisan 2018

​SU ALTINDA BİSİKLETLE DÜNYA REKORU KIRMAYI DENİYECEK

AKUT Spor Kulübü Su altı Branşı Sporcusu, Serbest Dalış Türkiye Şampiyonu ve Milli Sporcumuz Birgül Erken, 20 Mart Salı günü saat 11:00`da Çanakkale Anafartalar Olimpik Havuzu`nda su altında tek nefesle bisiklete binecek ve dünya rekoru denemesi gerçekleştirecek.

ABD`DE KRUVAZİYER DEVLERİNE TÜRKİYE TANITIMI

Kruvaziyer sektörünün küresel buluşması olan Seatrade Cruise Fuarı, 5-8 Mart 2018 tarihlerinde ABD Fort Lauderdale-Florida’da yapılacak