BAYRAM TATİLLERİNİ PLANLAYANLARA FEST`TEN 8 ÖNERİ

23.02.2018 09:23 BAYRAM TATİLLERİNİ PLANLAYANLARA FEST`TEN 8 ÖNERİ Kültür, sanat ve lezzet odaklarıyla Avrupa ülkeleri, kayıp uygarlıkların miraslarıyla Latin Amerika yolculukları,

Doğa tutkunlarının vazgeçemediği Afrika safarileri ve kadim inançların izindeki Asya programları..
Ramazan ve Kurban Bayramı tatillerini planlarken FEST`in her iki dönem için de size önerdiği dörder rotaya bir göz atın! Çok daha fazlasını isteyenleri festtravel.com`a bekliyoruz!

OECONOMICA: PERU - BOLİVYA

4 - 18 Haziran 2018

Dünyanın Yeni 7 Harikası’ndan Machu Picchu’yu hâlâ görmediniz mi? Pasifik kıyılarından Titicaca Gölü’ne, Nazca’nın gizemli çizgilerinden İnkaların kayıp şehirlerine uzanan bu rota tam size göre!

BUZULLAR VE VOLKANLAR ÜLKESİ İZLANDA

9 - 17 Haziran 2018

Yeryüzünün en bakir topraklarında nefes kesen doğa izlenimleri: volkanlar, buzullar, çavlanlar, fiyortlar, kraterler, gayzerler… Atlantik’in gözbebeği adayı baştan başa kapsayan bir program! Üstelik Ramazan’da gidemeyenler için Kurban programımız da mevcut.

RUANDA - UGANDA GORİL SAFARİSİ

9 - 17 Haziran 2018

Safari turizminin yükselen yıldızları: goriller ve şempanzeler! Ulusal parkların vahşi yaşamıyla sakin göllerin eşsiz manzaralarını buluşturan topraklarda yepyeni bir safari deneyimine var mısınız?

İSKOÇYA - İRLANDA

9 - 20 Haziran 2018

Doğanın dantel gibi işlediği koylar, ilginç jeolojik oluşumlar, efsaneleriyle kaleler ve şatolar, pub’lar, İskoçya ve İrlanda lezzetleri… Kısacası, bir tatilden beklediğinizden çok daha fazlası...


Etiketler: afrika - doğa - seyahat -

Diğer DENİZYOLU haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 215

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.