MSC CRUISES`TAN YEPYENİ BİR DÜNYA TURU

27.10.2017 16:05 MSC CRUISES`TAN YEPYENİ BİR DÜNYA TURU MSC Magnifica ile 116 gecelik dünya turunda, dünyanın ücra köşelerindeki Peru, Papua Yeni Gine, Bali ve Hindistan’a kadar uzanan bir seyahat yapabileceksiniz.


Avrupa ve Güney Amerika’nın pazar lideri gemi firması MSC Cruises, ikinci dünya turunu satışa açtı. 23 Ekim’den itibaren 1 ay süre ile öncelikle MSC Voyagers Club üyelerine satışa açılan program, sonrasında tüm seyahat severlerin beğenisine sunulacak.


2020 yılında gerçekleşecek dünya turu programında 23 ülkede 43 destinasyon görebilme imkanı sunuluyor. Ayrıca bu yeni programda daha fazla egzotik ve ilgi çekicidestinasyonlara yer verilmiş. Seyahat severlerin dünya turu hayalini gerçekleştirmelerinin yanı sıra, aynı zamanda MSC Magnifica’nın konforlu kabinleri ve seyahatleri esnasında alacakları kusursuz hizmet ile keyiflerinin arttırılması da planlanmış.


MSC Cruises CEO’su Bay Gianni Onorato yaptığı açıklamada: “Geçtiğimiz yıl satışa açtığımız 2019 Ocak ayında gerçekleşecek ilk dünya seyahatimizin ardından, misafirlerimize seyahatleri esnasında iz bırakacak destinasyonları da içeren, bu ikinci dünya turumuzu açıklamaktan mutluluk duymaktayız. Bununla birlikte, yeni dünya turumuzda gemi filomuzun mücevherlerinden biri olarak adlandırdığımız MSC Magnifica gemimizde, kültürlerin bir yansıması ve dünya mutfaklarının en güzel örnekleri ile keyifli bir seyahat deneyimi yaşatacağız. Böylelikle hem çevre gezilerinde, hem de geminin içinde seyir esnasında, mükemmel bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz.”


Seyahat severler Civitavecchia (Roma), Cenova, Marsilya ve Barselona limanlarından 04-05-06 veya 07 Ocak 2020 tarihlerinde gemiye biniş yapabilecekler. 5 kıta görülecek ve 3 ayı aşkın sürecek seyahat esnasında, bir kısmı dünyanın en popüler olan destinasyonlarını da ziyaret edecekler. Keşif imkanını arttırmak amacıyla sekiz destinasyonda yapılacak bir gecelik liman konaklaması, o destinasyonları çevre gezileri sayesinde iki gün boyunca, daha fazla keşfetme imkanı sunacak.Etiketler: MSC Cruises - seyahat - tatil - turizm - Avrupa - Güney Amerika - dünya -

Diğer DÜNYA haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1055

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.