EMNİYET, 17 BİN BEKÇİ ALIMI DAHA YAPACAK

Şu ana kadar 19 bin bekçi alımı gerçekleştiren Emniyet Genel Müdürlüğü, 17 bin bekçi alımı daha yaparak rakamı 36 bine çıkarmayı planlıyor.

LGS’YE 10 GÜN KALA SON TAKTİKLER

Eğitimci Koray Varol, LGS’ye, 10 gün kala öğrencilerin sınav başarısını artıracak son taktikleri derledi. Öğrencilere deneme testlerine ağırlık vermelerini öneren Varol, “Öğrenilmesi gereken formüller, yazım kuralları gibi unutulabilecek bilgiler tekrar edilmelidir.” dedi.

PLAJ VOLEYBOLU ŞAMPİYONLARI KUPALARINI ALDI

Mezitli Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan Okul Sporları Plaj Voleybolu İl Birinciliği sona erdi. Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mezitli’de bulunan İçişleri Bakanlığı Tesisleri sahilinde gerçekleşen, çekişmeli ve heyecanlı karşılaşmalara sahne olan turnuvada tüm sporcuları tebrik ederek, dereceye giren takımlara ödüllerini verdi.

RAMAZANDA KALP SAĞLIĞINIZA DİKKAT EDİN

LIV Hospital Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof.Dr.Ahmet Özkara, kalp sağlığına önem verenlerin Ramazan ayında dikkat etmesi gerekenlere değindi.

RAMAZAN`IN LEZZETLERİ IZAKA`DA

Eşsiz Boğaz manzarası, zengin mutfağı ve seçkin lezzetleriyle İstanbul’un en seçkin mekanlarından olan IZAKA Restaurant, Ramazan ayı boyunca, geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağının en özel lezzetlerini canlı fasıl müziği eşliğinde misafirleriyle buluşturuyor.