ONUR AIR`DEN RUSYA ATAĞI

16.02.2017 09:21 ONUR AIR`DEN RUSYA ATAĞI Yurt içi ve Avrupa destinasyonlarına seferler düzenleyen Onur Air, yaz tarifesiyle birlikte uçuş ağını genişleterek İstanbul ve Antalya’dan Rusya’nın 12 şehrine seferlere başlıyor.

Halen Rusya’da Nalçik’e seferler düzenleyen Onur Air; 26 Mart tarihi itibariyle İstanbul’dan Grozni’ye, 1 Mayıs’tan itibaren ise İstanbul’dan Moskova, Çelyabinsk, Nijniy Novgorod, Samara ve Volgograd’a tarifeli uçuşlara başlayacak.

Antalya’dan Rusya’nın 9 Şehrine Uçuşlar Başlıyor

Onur Air 28 Nisan’dan itibaren ise Antalya’dan Çelyabinsk, Ekaterinburg, Kaliningrad, Kazan, Moskova, Perm, Rostov, Samara ve St. Petersburg’a uçuşlar gerçekleştirilecek.

Rusya’dan 3 Milyonun Üzerinde Turist Beliyoruz

Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, 2017 yılında Rusya’dan Türkiye’ye 3 milyonu aşkın turist gelmesinin beklendiğini söyleyerek; “Türk turizmi açısından Rusya pazarı çok önemli. Hükümetimiz bu pazarın daha önceki seviyelere ulaşması için önemli çabalar sarfediyor. Biz de Onur Air olarak beklenen turistlerin büyük bölümünü taşımak için gerekli çalışmalara başladık” diye konuştu.


Etiketler: onur air - ulaşım - hava yolu - rusya - türkiye - istanbul - moskova - rusya`ya pasaportsuz gitmek

Diğer HAVAYOLU haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 451

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.